Środa, 22 listopada 2017 r.   Imieniny obchodzą: Cecylia, Jonatan, Stefan
 

 Menu

 Aktualności/Newsy
 Wyniki Grupy MISTRZ
 Tabela Grupy MISTRZ
 Wyniki Grupy AWANS
 Tabela Grupy AWANS
 Gdzie gramy
 Treningi
 Skład/Kadra
 Stroje
 Osiągnięcia: Puchary, Dyplomy, Medale
 Fotogaleria
 Historia
 Osiedle Cup (24-25 maja)
 Liga Leoncińska - Terminarz
 Kontakt

 Telefony

 Siódemka (Osiedle Młodych)
 +48 604504172
 +48 888138372
 Hala NOSiRu
 +48 227754142
 +48 227754142 wew.28
 +48 227750209
 Hala w Nasielsku
 +48 236930865
 +48 606423338

 Linki

 Miasto: Nowy Dwór Mazowiecki
 Futsal NOSiR - aktualności
 Futsal NOSiR - wyniki
 Futsal Polska
 Futsal AZS UW
 Futsal w ComTV.pl
 Liga Szóstek Legionowo
 Business Futsal Ship
 Futsal na świecie
 Futsal - Mistrzostwa Świata
 Futsal - Puchar UEFA
 Futsal - FIFA
 Futsal - Informacje

2008-03-16 - 6 i 7 kolejka

XoNoX; Aktualności, Terminarz; 2008-03-11 14:02

GRUPA „ AWANS”

godz. 9.00 ZEC – OLD BOYS
9.35 FC JAZZ – RELAX
10.10 ZEC – ROCH TRANSPORT
10.45 RELAX – MŁODZI GNIEWNI
11.20 OLD BOYS – FC JAZZ
11.55 MŁODZI GNIEWNI – ROCH TRANSPORT

GRUPA „MISTRZ”

godz. 12.30 TEKPUD - BRONX
13.05 TWIERDZA - PÓLKO
13.40 DELTA - TEKPUD
14.15 PÓLKO -BRONX

Mecze przełożone ze wzg. na wyjazd drużyny Urząd na Turniej Eliminacyjny Mistrzostw Polski:
TWIERDZA – URZĄD
URZĄD – DELTA

2008-03-09 - Wyniki 5 kolejki

XoNoX; Aktualności, Ostatnie mecze; 2008-03-11 10:32

TWIERDZA – BRONX 1:19 (P.Kępczyński; Ł.Ćwikliński 11, P.Nowiński 3, S.Godlewski, N.Dłutowski po 2, M.Kwieciński)
DELTA – PÓLKO 1:7 (D.Wójcik; J.Czarkowski, M.Chiliński, R.Sotowicz po 2, Ł.Dębek)
URZĄD – TEKPUD 1:7 (M.Chrustowski 4, Michał Boczkowski 2, A.Trzaska)

Tabela:

1. BRONX 5 13 pkt 40-12
2. TEKPUD 5 13 „ 27-8
3. URZĄD 5 9 „ 24-22
4. PÓLKO 5 6 „ 16-12
5. DELTA 5 3 „ 11-22
6. TWIERDZA 5 0 „ 7-47

MŁODZI GNIEWNI – FC JAZZ 9:1 (M.Szczygieł, B.Wróblewski, A.Zaremba, H.Cichocki po 2, B.Trejber; P.Szczeciński)
RELAX – ZEC 6:1 (Sz.Dubrow, P.Kucharczyk po 2, A.Świątek, A.Sazonowicz; Łoszewski)
OLD BOYS – ROCH TRANSPORT 5:2 C.Wojtiuk 2, P.Stolarski, M.Pawłowski, D.Sawicki; P.Dąbrosz 2)

Tabela:

1. MŁODZI GNIEWNI 5 13 pkt 31-7
2. RELAX 5 13 „ 25-6
3. OLD BOYS 5 9 „ 12-19
4. ZEC 5 6 „ 15-16
5. ROCH TRANSPORT 5 3 „ 14-22
6. FC JAZZ 5 0 „ 2-29

2008-03-09 - 5 kolejka

XoNoX; Aktualności, Terminarz; 2008-03-05 11:34

14.30 MŁODZI GNIEWNI – FC JAZZ
15.05 RELAX – ZEC
15.40 OLD BOYS – ROCH TRANSPORT

16.15 TWIERDZA – BRONX
16.50 DELTA – PÓLKO
17.25 URZĄD – TEKPUD

2008-02-24 - Wyniki 3 i 4 kolejki

XoNoX; Aktualności, Ostatnie mecze; 2008-02-26 13:33

BRONX – URZĄD 9-5 (P.Nowiński, S.Godlewski, A.Kamiński po 2, M.Kwieciński, Ł.Ćwiklinski,
T.Kieroński
; G.Wysocki 2, R.Grzelak, M.Miecznikowski, P.Drewnowski)


BRONX – DELTA 4-1 (P.Nowiński, S.Godlewski, Ł.Ćwiklinski, T.Kieroński; M.Sawicki)

Tabela:
1. TEKPUD 4 10 pkt 20-7
2. BRONX 4 10 „ 21-11
3. URZĄD 4 9 „ 23-15
4. PÓLKO 4 3 „ 9-11
5. DELTA 4 3 „ 10-15
6. TWIERDZA 4 0 „ 6-28

więcej...

<< poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna >>

Content Management Powered by CuteNews
Grupa MISTRZ
Nowodworska Liga Futsalu
  Drużyna M Ptk
1 BRONX 10 25
2 TEKPUD 10 23
3 URZĄD 10 19
4 PÓLKO 10 10
5 DELTA 10 10
6 TWIERDZA 10 0

Grupa AWANS
Nowodworska Liga Futsalu
  Drużyna M Ptk
1 RELAX 10 25
2 OLD BOYS 10 24
3 MŁODZI GNIEWNI 10 16
4 ROCH TRANSPORT 10 9
5 ZEC 10 6
6 FC JAZZ 10 0

Copyright 1993 - 2008 © BRONX Nowy Dwór Mazowiecki. Wszelkie prawa zastrzeżone.
BRONX Nowy Dwór Mazowiecki - FUTSAL Nowy Dwór Mazowiecki - LIGA5 Nowy Dwór Mazowiecki - LIGA6 Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki